Yaşam

SELENA GOMEZ’İN FİLTRESİZ AÇIKLAMASI

Selena Gomez, en filtrelenmemiş görünümüyle hayranlarını şaşırttı. Son zamanlarda Instagram’da çok daha aktif olan Gomez, makyajsız hallerini sadece “ben” yazarak bir dizi fotoğrafla paylaştı. Birkaç yıl önce sosyal medyadan uzak durma kararı alan Gomez, Instagram sayfasını asistanına verdi. 10 Ocak’ta paylaştığı bir fotoğrafta, “Bekle… Instagram’a geri döndüğümü anlayabilirsin, değil mi?” diyerek sosyal medyaya resmen geri dönüş yaptığının altını çizdi.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir gönderi

Geçen hafta New York’ta bir NBA maçında görüntülenen Gomez, şu sıralar ‘Only Murders in the Building’ dizisinin üçüncü dönem çekimleri için New York’ta. Aralık 2021’de doğal güzelliğini kabullenme sürecini anlatan Gomez, “Yedi yaşımdan beri makyaj yapıyorum. Sanırım bu biraz kafamı karıştırdı. Çok gençtim ve çalışıyordum. Makyajımı profesyoneller yapıyordu ve on altı yaşımdayken yirmi beş yaşındaymışım gibi görünüyordum ki bu gerçekten delilik. Sonra makyajsız çok küçük göründüğümü düşünmeye ve sürekli yeni şeyler denemeye başladım. Sanırım güzellik algımı biraz bozdu” dedi.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Selena Gomez (@selenagomez) tarafından paylaşılan bir gönderi

Trendlerle birlikte kendini değiştirmek istediğini anlatan Gomez, “Sürekli yeni bir trendle karşılaştığım için yüzümü değiştirmek istiyordum. Bence kendi koleksiyonumu çıkarmanın en güzel yanlarından biri, yüzünü çok fazla değiştirmek istemeyen insanlar için olması. Kendilerini oldukları gibi kabul etmeleri için…”

haber-ahmetli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu