Haber

SULTANGAZİ’DE YAZ ATILIYOR

SULTANGAZİ’de bir gecekondu mahallesinde sobadan çıkan yangın, bitişikteki gecekondu mahallesine de sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangında dumandan 4 kişi etkilendi.

Zübeydehanım Mahallesi 1464 Sokak üzerinde bulunan tek katlı gecekonduda saat 20.50 sıralarında yangın çıktı. Ocaktan çıktığı sanılan yangın kısa sürede büyüyerek yan taraftaki gecekondu mahallesine de sıçradı. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Dumandan etkilenen 2 kişi ambulansta tedavi altına alınırken, 2 kişi de hastaneye kaldırıldı. Yangın her iki gecekondu mahallesinde de büyük hasara yol açtı. Yangın sonucu elektrik kabloları da patladı.

Yangını gören bir mahalle sakini, “Yangın başladığında biz buradaydık. Ambulansa haber verdik. Ablalar evdeydiler bağırıyorlardı. Gidip evden çıkardık. Sonra ambulans geldi. 2 ev” yandı.Yangın evin yanındaki eve sıçradı.Ev kül oldu.İçeride kimse yok.Bir şey olmadı,kimseye bir şey olmadı” dedi.Öte yandan yangın çevredekiler tarafından yanlızlıkla kaydedildi. bir cep telefonu kamerası.

Görüntü dökümü: ————————Cep telefonu görüntüsü elektrik patlaması-Cep telefonu görüntüsü alev alıyor

-Genel ve detaylı görseller

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu