Haber

4.000’den fazla öğrenci yazı spor yaparak geçiriyor

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören Yaz Spor Okulları devam ediyor. 4 bini aşkın çocuğun eğitim gördüğü kursları ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, çocukların heyecanına ortak oldu.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl çocukları farklı spor etkinlikleriyle buluşturmak amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulları devam ediyor. Beylikdüzü’nde 16 farklı alanda düzenlenen yaz spor okulu kurslarında; Basketbol, ​​voleybol, yüzme, jimnastik, futbol, ​​masa tenisi, tekvando, tenis, izcilik, satranç ve çocuk zumba branşları bulunmaktadır. Mani olmayan branşlarda ise yüzme, jimnastik, basketbol ve taekwondo branşlarında eğitimler verilmektedir. Yaz Spor Okullarının kapanışı 26 Ağustos’ta yapılacak.

 

“Katılımın bu kadar yüksek olmasından dolayı mutluyuz”

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, minik sporcuları antrenman yaptıkları kurs merkezlerinde ziyaret ederek ailelerle sohbet etti. Kurslara gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu belirten Önder Çalık, “16 branşta 5-14 yaş arası 4 binden fazla öğrenciye ücretsiz eğitim veriyoruz. . Beylikdüzü’nü bir spor şehri yapmak gibi bir hedefimiz vardı. Bu hedefe adım adım yaklaştığımızı görüyorum. Spor okullarına devam eden tüm çocuklarımıza ve onlara yardımcı olan antrenörlerimize başarılı bir dönem diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

luleburgazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu